Chcem prejsť k SE Predaj

SE Predaj: Výhodná energia pre váš biznis.Ak ste nespokojný s cenou elektriny a plynu, či s kvalitou služieb a prístupom vášho súčasného dodávateľa, pripojte sa k spokojným klientom SE Predaj.

SE Predaj je dcérskou spoločnosťou Slovenských elektrární, najväčšieho výrobcu elektriny na Slovensku.

JEDNODUCHO A BEZPLATNE

Zmena dodávateľa je jednoduchý a bezplatný proces, ktorý vašej firme môže priniesť markantné úspory. Nechajte si preto vypracovať cenovú ponuku od SE Predaj.

Ak ste sa už rozhodli pre prechod k SE Predaj, všetko vybavíme za vás, stačí vyplniť a poslať nám na firma@sepredaj.sk podpísané tieto dokumenty:

  1. Formulár o odbernom mieste vašej firmy.
  2. Výpoveď zmluvy pôvodnému dodávateľovi elektriny alebo výpoveď zmluvy dodávateľovi plynu k termínu, kedy má dôjsť k zmene dodávateľa. 
  3. Splnomocnenie pre zmenu dodávateľa elektriny alebo splnomocnenie pre zmenu dodávateľa plynu, aby SE Predaj mohla všetky procesné úkony vybaviť za vás.
  4. Zmluva o združenej dodávke elektriny a plynu s našou spoločnosťou (zmluvu pripravíme obratom, po doručení ostatných dokumentov).

Všetky údaje potrebné na ich vyplnenie nájdete vo vyúčtovacej faktúre od súčasného dodávateľa.

Ak sa neviete úplne zorientovať vo faktúre, pošlite nám sken vašej faktúry na adresu firma@sepredaj.sk, radi vám pomôžeme s vypĺňaním potrebných dokumentov. S prípadnými otázkami o zmene dodávateľa sa na nás obráťte kedykoľvek. Sme tu pre vás na zákazníckej linke 0850 555 999.